| narulapankaj@hotmail.com |
Leading Manufacturers, Exporters and Wholesaler of Stainless Steel Telescopic Drawer Channel, Stainless Steel Telescopic Flat Channel and Stainless Steel Telescopic Sliding Channel from Delhi.
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Application | Drawer |
| Country of Origin | India |
| Type | Telescopic |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Grey |
| Shape | Rectengular |
| Size | 250-900 mm |
| Installation | Screw-In |
| Brand Name | Fly Rail Fixwel |
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Country of Origin | India |
| Type | Telescopic |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Grey |
| Application | Hardware Fitting |
| Shape | Rectengular |
| Size | 250-900 mm |
| Brand Name | Fly Rail Fixwel |
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Color | Grey |
| Application | Hardware Fitting |
| Country of Origin | India |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Rectengular |
| Size | 250-600 mm |
| Finish | Polished |
| Installation | Easy To Install |
| Extension Type | Telescopic |
| Brand Name | Fly Rail Fixwel |
Raise your Query
Hi! Simply click below and type your query.
Our experts will reply you very soon.